На 19 май от 19:00 часа сцената на НЧ "Христо Ботев 1884" в Ботевград ще оживее с една от най-забавните и същевременно провокиращи постановки – „Всичко за мъжете“. Спектакъл, който обещава не просто добро настроение, а истинско пътешествие в света на мъжката психология.
В ролите ще видим обичаните актьори Явор Борисов, Васил Драганов и Евгени Будинов, които ще влязат в кожата на различни типажи мъже. Всеки от тях ще пресъздаде поредица от образи – от комични до дълбоко човешки, поставени в крайни, нестандартни, но напълно разпознаваеми ситуации от ежедневието.
„Всичко за мъжете“ не е просто комедия. Това е спектакъл, който задава въпроси и дава отговори – понякога с усмивка, понякога с ирония, но винаги с истина.
Постановката ще ви отведе отвъд повърхността на отношенията, за да надникнете в:
психологията и философията на мъжете
сложната динамика между мъж и жена
темите за любовта, страстта, прошката и смирението
смисъла на човешките взаимоотношения
И всичко това – поднесено с лекота, хумор и много самоирония.
За кого е тази пиеса?
За всички.
За двойки, които искат да се разпознаят в сцените.
За приятели, които искат да се посмеят заедно.
За влюбени, за семейства… или дори за онези, които ще дойдат сами – но ще си тръгнат с усмивка.
Ако търсите театър, който ще ви разсмее искрено и ще ви накара да се замислите – това е вашето събитие.
Дата: 19 май
Час: 19:00
Цени на билетите: 13 и 16 евро
„Всичко за мъжете“ – защото понякога най-големите истини се казват със смях.
Следвайте Balkanec.bg:
Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg
В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg
Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA
Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Всичко за мъжа : По добре от чикия и по добре чикия !

Всичко вътре.
Много скапи тия билети, бе ей,айде малко се засрамете, ората немат пари за леб.
Tи сигурно не си ходил на театър от 78ма година насам. Какъв ти е аршина дали са скъпи билетите или не ?
Аршина ми е леба ую, като ората са гладни кво театро кви пет евро,требе да са по евтине теа билете, щото сами ще си гледат представлението . Ти наеш ли 16 евро колко леба са клян такав, малко да се осъзнаат с тиа скапи билети, ората не заслужават тая скапотия,заради тех можеше и по евтинко.
Личи ти че си селска пръчка, поне не пиши глупости да ти се не смеят "ората"
На тебе че се смеат, оти си празноглавец и боклук и само ръчкаш тука без полза,като нема кво да речеш,замалчи, малак си и без значение,поредния празнопишешт тиквеник. От зелена тиква семе не искам.
Букварче ти трябва, посерко
Важното е да им е вътре, а дали ще е всичко вътре въпрос на взаимност.
Или ти става или не !
С турски маджун отказ нема,пия го и клата като кон и млади и стари врещат като кози.