Понеделник, 8 Юни 2026, 01:28

„Всичко за мъжете“ – смях, истини и неочаквани откровения на сцената в Ботевград

10 Май, 14:45
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 353 11


На 19 май от 19:00 часа сцената на НЧ "Христо Ботев 1884" в Ботевград ще оживее с една от най-забавните и същевременно провокиращи постановки – „Всичко за мъжете“. Спектакъл, който обещава не просто добро настроение, а истинско пътешествие в света на мъжката психология.

В ролите ще видим обичаните актьори Явор Борисов, Васил Драганов и Евгени Будинов, които ще влязат в кожата на различни типажи мъже. Всеки от тях ще пресъздаде поредица от образи – от комични до дълбоко човешки, поставени в крайни, нестандартни, но напълно разпознаваеми ситуации от ежедневието.

„Всичко за мъжете“ не е просто комедия. Това е спектакъл, който задава въпроси и дава отговори – понякога с усмивка, понякога с ирония, но винаги с истина.

Постановката ще ви отведе отвъд повърхността на отношенията, за да надникнете в:
психологията и философията на мъжете
сложната динамика между мъж и жена
темите за любовта, страстта, прошката и смирението
смисъла на човешките взаимоотношения

И всичко това – поднесено с лекота, хумор и много самоирония.

За кого е тази пиеса?
За всички.
За двойки, които искат да се разпознаят в сцените.
За приятели, които искат да се посмеят заедно.
За влюбени, за семейства… или дори за онези, които ще дойдат сами – но ще си тръгнат с усмивка.

Ако търсите театър, който ще ви разсмее искрено и ще ви накара да се замислите – това е вашето събитие.

Дата: 19 май
Час: 19:00
Цени на билетите: 13 и 16 евро

„Всичко за мъжете“ – защото понякога най-големите истини се казват със смях.


Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg

В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg

Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA



Източник: balkanec.bg

Коментари (11)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 10 Май, 19:15

    Всичко за мъжа : По добре от чикия и по добре чикия !
    :)

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 10 Май, 21:17

    Всичко вътре.

  • Отговори (4) (19)
    3. добавен от: Анонимен 10 Май, 21:19

    Много скапи тия билети, бе ей,айде малко се засрамете, ората немат пари за леб.

    • (19) (0)
      1. добавен от: Анонимен 11 Май, 11:44

      Tи сигурно не си ходил на театър от 78ма година насам. Какъв ти е аршина дали са скъпи билетите или не ?

    • (1) (19)
      2. добавен от: Анонимен 11 Май, 16:03

      Аршина ми е леба ую, като ората са гладни кво театро кви пет евро,требе да са по евтине теа билете, щото сами ще си гледат представлението . Ти наеш ли 16 евро колко леба са клян такав, малко да се осъзнаат с тиа скапи билети, ората не заслужават тая скапотия,заради тех можеше и по евтинко.

    • (19) (0)
      3. добавен от: Анонимен 11 Май, 18:35

      Личи ти че си селска пръчка, поне не пиши глупости да ти се не смеят "ората" :lol:

    • (1) (19)
      4. добавен от: Анонимен 11 Май, 20:18

      На тебе че се смеат, оти си празноглавец и боклук и само ръчкаш тука без полза,като нема кво да речеш,замалчи, малак си и без значение,поредния празнопишешт тиквеник. От зелена тиква семе не искам.

    • (19) (0)
      5. добавен от: Анонимен 12 Май, 12:20

      Букварче ти трябва, посерко :lol:

  • Отговори (1) (19)
    4. добавен от: Анонимен 10 Май, 22:45

    Важното е да им е вътре, а дали ще е всичко вътре въпрос на взаимност.

  • Отговори (0) (0)
    5. добавен от: Анонимен 11 Май, 13:35

    Или ти става или не !

    • (0) (19)
      1. добавен от: Анонимен 11 Май, 16:06

      С турски маджун отказ нема,пия го и клата като кон и млади и стари врещат като кози.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete