Втора победа на Балкан в мач за Купата на АФЛ

14 Октомври 2015, 17:38
(0) (0)
Прочетена: 2545 3

Днес на градския стадион „Христо Ботев” се изигра вторият мач на мъжкия футболен отбор на „Балкан 1929” за Купата на Аматьорската футболна лига. Ботевградчани категорично се наложиха над гостите от бе ФК Рилски спортист при резултат 6:0.

Васил Григоров откри резултата още в първите минути на срещата. Точен след него бе Мариян Маринов, който допринесе за 2:0 след края на първото полувреме.
Попадения след почивката отбелязаха още Здравко Атанасов, Ивайло Златев, Радослав Цветанов, а финалният гол бе на Любомир Кирилов.

В събота ще се изиграе срещата между „Балкан 1929” и ФК Левски (Елин Пелин) в мач от редовния сезон в "А" Окръжна група.