Втора победа на футболния Балкан като гост на ФК Мътивир Ихтиман

3 Октомври 2015, 13:48
(0) (0)
Прочетена: 2476 4

Мъжкият футболен отбор на „Балкан 1929” Ботевград успя да се наложи като гост на ФК Мътивир Ихтиман във втората среща от началото на полусезона в „А” Окръжна група, след като в първия мач победи и ФК Мирково с 4:2. Ботевградчани си тръгнаха с победа при резултат 2:3, след като убедително поведоха 0:3.

През първото полувреме, след центриране отляво, Любомир Кирилов се възползва от  това, че остана открит в наказателното поле и откри резултата в тяхна полза. През второто полувреме, отново след центриране, Никола Лалев добави втори гол за гостите с глава от ъглов удар. За 0:3 допринесе Здравко Атанасов след пробив от центъра на терена.
До края на мача Балкан допуснаха 2 гола в своята врата, а Ивелин Данчев излезе от игра след втори жълт картон.