Сряда, 24 Април 2024, 19:15

Вторият отбор на Балкан обърна Микс след тройка на Гавалюгов 3 секунди преди края

5 Ноември 2022, 20:46
(0) (0)
Прочетена: 607 1

Вторият отбор на Балкан записа драматична победа срещу Микс с 76:73 като гост в София. Големият герой за младите балканци бе Александър Гавалюгов, който вкара много важна тройка 3 секунди преди сирената. Балканци направиха много силна последна четвърт като изоставаше през целия двубой.

Първата част завърши 19:9 за Микс, а през втората част спечелиха с 25:19 и на почивката резултата бе 4 точки за Микс с 34:38. Второто полувреме Балкан-2 започна да навакса резултата и третата част завърши 24:24. В последната четвърт Александър Гавалюгов отбеляза няколко важни коша, включително и няколко тройки. Балкан-2 изравни резултата при оставащи 35 секунди за 73:73, а в последните 3 секунди Гавалюгов подпечата успеха на своя отбор с тройка преди сирената.