Юношите на “Балкан 1929” нанесоха първа загуба на “Витоша” Бистрица

6 Май 2023, 12:08
(1) (0)
Прочетена: 722 2

Юношите на “Балкан 1929” Ботевград победиха “ Витоша” Бистрица с 3:1 в София в мач от първенството на Юноши старша възраст Зона Б.

Срещата започна равностойно, но първо талантите от школата на “Балкан” откриха резултата след ефектен автогол за неразбирателство между защитник и вратар на “тигрите”. При този резултат завърши и първото полувреме.

След почивката домакините започнаха по активно и изравниха резултата. Футболистите на “Балкан” не се предадоха и след перфектна комбинация между Виктор Атанасов и Николай Миков, като капитанът на ”зелените” преодоля вратаря и вкара за 1:2. За крайното 1:3 се разписа Владислав Петров.

Това е първа загуба на “Витоша” Бистрица, които са безапелационни първенци в групата.

Ключови думи: ФК Балкан 1929