Понеделник, 8 Юни 2026, 02:24

Забраниха на националите да играят в Арена Ботевград

24 Май 2014, 14:54
(0) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 2280 11


Заради вчерашните скандали и случки в Арена Ботевград по време на мача Балкан – Черно море Ботевград се прости с домакинството на националния отбор.

От федерацията бяха подали единствено залата в Ботевград като място за домакинство на националите, но още следващата седмица тя ще бъде сменена със зала „Универсиада” в София. Така чисто новото съоръжение няма да може да бъде ползвано  от националния отбор, заради поредното безумие в баскетбола ни

Източник: http://bgbasket.com

Коментари (11)

  • Отговори (0) (0)
    1. добавен от: Анонимен 24 Май, 15:36

    Бахти кретените всичките

  • Отговори (0) (0)
    2. добавен от: Анонимен 24 Май, 15:41

    Едно празно хале , вече и забрани има.

  • 3.

    Коментарът беше изтрит поради използването на нецензурни или неуместни изрази!

  • Отговори (0) (0)
    4. добавен от: Анонимен 24 Май, 15:49

    EEEEEEEEEйййййййй пПРОСТА ФЕДЕРАЦИЯ ,ПРОСТА ДРЪЖАВА!!!!!
    Докато ни управляват Простаците ще е такааааааа.
    ФУТБОЛ,БАСКЕТБОЛ,ВОЛЕЙБОЛ НА ВСИЧКО МАМАТА РАЗКАЗАХТЕ!!!! :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:

  • Отговори (0) (0)
    5. добавен от: Георги 24 Май, 16:25

    Ми да си ебават майката тогава тея червеи от федерацията,да играят пред 35-40 наркомана в Универсиада :x :x :x

  • Отговори (0) (0)
    6. добавен от: Анонимен 24 Май, 18:01

    Що правихте тези зулумища вчера бе, гяури? :x :x :x :x

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 24 Май, 18:29

    Всичко бе целенасочено, видяха, че Балкан може да върви напред и решиха да им сложат прът в колелата...в тази държава всичко е продажно...

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 24 Май, 20:09

    eiii tapaciii koga 6e razberete maka mu 4e ste slabii nikoi drug ne vi e vinoven sa nema da mojem da gledame idiotii

  • Отговори (0) (0)
    9. добавен от: Анонимен 24 Май, 21:49

    От комуняги какво добро очаквате, бре?! Всичко се срутва.... :x

  • Отговори (0) (0)
    10. добавен от: Анонимен 24 Май, 22:07

    Всичко бе целенасочено, видяха, че Балкан може да върви напред и решиха да им сложат прът в колелата...в тази държава всичко е продажно...

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete