Понеделник, 8 Юни 2026, 01:47

Задържани са трима души за притежание на наркотици в Ботевградско

14 Април, 12:17
(1) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 2275 9


Трима души са установени и задържани при полицейски проверки в района на Ботевград и с. Новачене в периода 10–12 април, съобщиха от МВР.

Около 20:40 часа на 10 април в с. Литаково служители на РУ–Ботевград са извършили проверка на 27-годишен мъж. У него са открити две сгъвки с общо около 5 грама бяло кристалообразно вещество, реагиращо на метамфетамин. По случая е образувана преписка по чл. 354А от Наказателния кодекс.

На 12 април в с. Новачене служители на ЗЖУ–София са проверили 21-годишен криминално проявен местен жител. У него са открити две сгъвки с тревиста маса, реагираща на MDMA. Същия ден в същото населено място е задържан и 18-годишен мъж, у когото е намерено пликче с около 4 грама тревиста маса, също реагираща на MDMA. По двата случая са регистрирани преписки по чл. 354А от НК.

Присъединете се към новата ни Viber общност, за да получавате най-важните новини и актуална информация всеки ден: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA



Източник: ОДМВР - София

Коментари (9)

  • Отговори (5) (0)
    1. добавен от: Анонимен 14 Април, 12:35

    Ма ново 20 нали вече няма поро го няма ???Аааааа сега има поро 2 ее трябва да ги хванат и тяхх от къде идват тези лайнаа ????

  • Отговори (2) (0)
    2. добавен от: Кекса 14 Април, 12:51

    Малко наркомане ми приличат

  • Отговори (2) (0)
    3. добавен от: Анонимен 14 Април, 14:49

    Затвор за тях, а не 24 часа защото после продължават !

  • Отговори (5) (0)
    4. добавен от: Анонимен 14 Април, 15:20

    Ами в Ботевград кога???
    Пълно е с наркомани и пияници.
    Полицията ги знае много добре.

  • Отговори (4) (0)
    5. добавен от: Анонимен 14 Април, 17:17

    Zatvor za narkomanite

  • Отговори (0) (0)
    6. добавен от: Анонимен 14 Април, 21:39

    Ами.. Чипия.. от Скравена

  • Отговори (0) (0)
    7. добавен от: Анонимен 14 Април, 22:23

    Inked kakvo da ne sa mu chisti neshtata

  • Отговори (0) (0)
    8. добавен от: Анонимен 15 Април, 20:51

    В Разлив продаваг Дрога

    • (1) (0)
      1. добавен от: Анонимен 16 Април, 23:22

      Стига с тази фалшива информация, няма там и точка.

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete