Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 9.06.2026г. 15:59 | Търси
Публикувано на 9.06.2026г. 04:23 | Предлага
Публикувано на 8.06.2026г. 04:17 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 8.06.2026г. 15:48 | Продава
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Майтап да става …
Пълна подигравка с народа в Булгаристан !
В Гърция изплащат месечни помощи за гориво на 75% от населението между 50 евро еднолично и 120 евро за домакинство.
Излишно дадени пари,тия с колите си имаме пари за гориво,по добре да ги дават тия пари за други неща ние шофьорите пари за гориво си имаме, нас да не ни мислят.
20 евраци, кой ти ги дава.... Дреме ми за нафтата. Тя ми е служебна....
Ма да не сме измекяри бе човек,ти за 20 евра ли си,по добре да ги дадат за някоя благородна кауза,а не нас шофьорите,щом обслужваме коли,не сме опряли до тия 20 евро, не ни трябват,това е смешно.
За благородни каузи събираха капачки в тази идиотска държава, докато собствените ви управници крадът милиони с шепи!
Много са малко 20€ не покриват и четвърт от увеличението без значение коло ги получават човек не зарежда и не яде един път в месеца това е подигравателно и обидно. Трябва 80-100 € ако са много на половин 50€ ама 20€ подигравка. И депутатите не са един но всеки взима и повече отколкото му се полага така че едни 50€ пак ще бъдат похарчени за същото тези който ги взимат нямат такива икономични коли това предложение е несмислено и трябва да се преразгледа и доплати за назад на тези който им се полага срамно е това най близо до подигравка.
Тези нуждаещи се от 20 евро и социално слаби,как са купили кола и я подържат.Смешно
Познай от три пъти! В днешно време всеки може да си купи кола, от 200 евро до 200 000 евро. Интересно ми е тези, които казват, че нямат нужда от 20-те евро и си имат гориво, социално слаби ли се водят?
Така са купили 20г.кола втора употреба и плащат един куп задължения с много честен труд и лишения! Некато вас марионетки, лизачи , дундурковци и духалки на скътани държавни службички!
Махнете ги тия 20 евро, не ощетявайте бюджета щом поддържаме коли не сме опряли до тях.
Имаме нужда, не слушайте мухльото 6/3. Не е успял да се докопа до тях, я да намери на пътя 20 евро, дали ще ги отмине, щом не е опрял до тях?