Понеделник, 8 Юни 2026, 02:00

Затворник от Ботевград спипан с наркотично вещество

11 Май, 07:29
(2) (1)
Ботевград - Новини
Прочетена: 2318 14


Хванаха лишен от свобода от Ботевград с наркотици във Врачанския затвор, съобщиха от МВР.

Около 21:20 часа снощи надзирател от затворническото общежитие във Враца е подал сигнал, след като при проверка на лишения от свобода Р.К. от Ботевград е била открита хартиена сгъвка със суха зелена листна маса.

При извършения полеви наркотест веществото е реагирало на наркотик. По данни на полицията мъжът е заявил, че става въпрос за „чай за пушене“.

По случая е образувано досъдебно производство.

Следвайте Balkanec.bg:

Във фейсбук: https://www.facebook.com/balkanecbg
В youtube: https://www.youtube.com/@balkanec_bg
Viber: https://invite.viber.com/?g2=AQA2Etkwz5oDLlZbHwe5FWzyfCeZZFL0aMLES84s6n4xbbeki6lQG3zdbXOGkYiA

Снимка: БНР



Източник: balkanec.bg

Коментари (14)

  • Отговори (0) (3)
    1. добавен от: Анонимен 11 Май, 09:09

    Светл8 Семкара кога

  • Отговори (2) (1)
    2. добавен от: Анонимен 11 Май, 09:45

    "Чай за пушене" и цигари за пиене.

  • Отговори (0) (0)
    3. добавен от: Анонимен 11 Май, 10:19

    Е това не е добре

  • Отговори (0) (2)
    4. добавен от: Анонимен 11 Май, 11:50

    Какво ме интересува :roll: Скоро ще пишете че някой който е закусвал веднъж в Ботевград преди 20 години е направил някаква поразия. Нали е затвор. Да ги тъпчат там и тва е. Кво ме интересува мене :roll:

  • Отговори (2) (2)
    5. добавен от: Анонимен 11 Май, 13:34

    Ботевградчанин пръднал някъде в Африка

    • (1) (1)
      1. добавен от: Анонимен 11 Май, 15:22

      Ама сигурно ли ?! Май се е надрискал …

  • Отговори (1) (1)
    6. добавен от: Анонимен 11 Май, 15:22

    Съдят 34-годишен за разпространение на фишинг съобщения - Столица.бг
    https://stolica.bg/...
    С тези заловени престъпници работи Софийска районна прокуратура. Действали са в София и София област... Престъпната им дейност била подпомагана от изкуствен интелект... За такива престъпления се полагат присъди 6 месеца затвор и големи глоби, отделно да върнат заграбеното на потърпевшите... Били са толкова нагли, та потенциални жертви са станали журналисти, прокурори, полицаи и др... Дали не са пак някои Ботевградски изроди?

    • (1) (1)
      1. добавен от: Анонимен 11 Май, 15:36

      Поправка на грешка в коментара – полагат се 6 – шест години затвор + ... Години, а не месеци!

  • Отговори (2) (0)
    7. добавен от: Анонимен 11 Май, 15:29

    Aрести след масирана фишинг атака в България... - Филтър
    https://filternews.bg/
    И тези престъпници били замесени с наркотици...

  • Отговори (1) (1)
    8. добавен от: Анонимен 11 Май, 15:34

    Една съществена корекция на написано в коментара под номер 6 по-горе – за такова престъпление се полагат от най-малко 1 година до 6 години затвор, 6000 глоба и възстановяване на заграбеното след осъждане.

  • Отговори (1) (1)
    9. добавен от: Анонимен 11 Май, 16:14

    Заловеният престъпен хакер с фишингите, който е задържан, може да е един редовно следящ в ботевградските форуми, който често използва анонимно и неадекватно обръщения като "баби..., Ку-Ку...", който редовно бълнуваше за алкохолни злоупотреби, дрогиране и е...е, ама само в болния му извратен мозък. Може да се досетим и с кое местно семейство може да е свързан, "възпитан" от престъпни психопати рецидивисти...

    • (0) (1)
      1. добавен от: Анонимен 11 Май, 16:32

      Ку ку :)

    • (0) (1)
      2. добавен от: Анонимен 11 Май, 16:33

      Пий си хапчета бе дебил !

  • Отговори (0) (0)
    10. добавен от: Анонимен 11 Май, 20:42

    Чипия от Скравена си прави друс друс... Няма полиция

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

Анкета » коментари (1)

Одобрявате ли вдигането на цените на автобусните превози

отговори
Да, нормално е при повишаване цените на горивата (13)
70% Complete
Да, но трябва да има повишаване и на качеството на услугата (32)
70% Complete
Не, защото не се прави нищо за условията на пътниците (70)
70% Complete
Твърдо не, това е спекула и печалбарство (50)
70% Complete
Не, защото държавата и общините дофинансират някои курсове (10)
70% Complete
Нямам мнение (4)
70% Complete