Публикувано на 5.06.2026г. 18:13 | Продава
Публикувано на 5.06.2026г. 11:02 | Дава под-наем
Публикувано на 5.06.2026г. 08:30 | Дава под-наем
Публикувано на 3.06.2026г. 17:09 | Продава
Публикувано на 2.06.2026г. 21:19 | Взима под-наем
Публикувано на 4.06.2026г. 13:45 | Предлага
Публикувано на 4.06.2026г. 08:24 | Търси
Публикувано на 3.06.2026г. 07:15 | Предлага
Публикувано на 2.06.2026г. 16:56 | Търси
Публикувано на 1.06.2026г. 16:04 | Предлага
Публикувано на 30.05.2026г. 14:42 | Продава
Публикувано на 15.05.2026г. 10:54 | Продава
Публикувано на 25.04.2026г. 05:20 | Продава
Публикувано на 5.03.2026г. 07:18 | Продава
Публикувано на 10.02.2026г. 13:42 | Продава
Ремонта на пътищата на Стрелеца и циганина Германеца е така!!!!
Стрелеца няма нищо общо с магистралата
Малоумник не защитавам никой хората нямат нищо общо с магистралата и автобусите на тая фирма са под всякаква критика
Калпави шофьори - това са причините за катастрофите!
Шофьорите не са калпави .1Недостиг на шофьори 2.ниско заплащане
3.карат цяла нощ и за почивка направи Ботевград - Новачене(без заплащане)
4 Умора и заспиване нее първия случай
Карат като ненормални Тея с автобусите
Тировете вън от пътя,отново отнет човешки живот заради тях. ДОКОГА ЩЕ ГИ ТЪРПИМ.
Къде е автобуса? Защо се крие, а камиона е още на мястото?
Нищо не се крие, дано само не опънат чадър над тира,като всеки път,при такива катастрофи.
Тежкотоварните автомобили са като богопомазани на пътя,каквото и да направят, никой не ги наказва,това наистина е странно,ни явно нормално за нашата държава.