5:0 за Чавдар Етрополе срещу Хебър Пазарджик

19 Април 2018, 21:45
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 1612 0

Резултатна и много успешна продължава да бъде победна серия за юношите старша възраст "Зона", р. 1999-2000 г. на Чавдар Етрополе, които повече от категорично се наложиха с 5:0 в днешната си среща. Мачът е от отложения 21-ви кръг на първенството в тази група и се игра от 16.00ч. на изкуственото игрище на ст. "Чавдар". Въпреки не особено високите претенции на гостите от Хебър Пазарджик, през първото полувреме играта не бе с толкова съществена разлика пред двете врати. Атаките се водеха с размяна на удари и с доста излишно напрежение, което пречеше да се стигне до реализиране на гол и по -скоро можеше де се види неточност, недотам добра скорост, липса на завършек в крайната фаза на нападението.Най-силно впечатление през тази част направи вратарят на Хебър, който показа много добра техника, стабилност и точно реагиране , за разлика от съотборниците си, които не се отличиха с нищо запомнящо се.На два пъти капитанът на Чавдар имаше реална възможност да отбележи, но топката се удари в напречната греда и до гол не се стигна.
През второто полувреме разгрома за гостите бе тотален, като първи в тяхната врата се разписа Станислав Иванов в 67-ата мин., който сам преодоля защитата и успя да стане голмайстор. В 80-ата мин. падна второто попадение за Чавдар от влезлия като резерва Мартин Георгиев. Това даде допълнителен стимул на отбора от Етрополе и две минути по-късно резултата стана класически, а точен за домакините за пореден път бе Калоян Тодоров. В 85-ата мин. бе отбелязан четвърти гол във вратата на Хебър от Станислав Благоев, а секунди преди последния съдийски сигнал нещата придобиха разгромен и завършен вид с попадението на Григорий Тодоров.