Арсенал с драматична победа над Марсилия 20.10.2011 07:20 1

20 Октомври 2011, 10:11
(0) (0)
Свят - Спорт
Прочетена: 1138 0

С гол в 92-та минута на резервата Аарън Рамзи Арсенал спечели драматична победа с 1:0 като гост на Олимпик Марсилия, в мач от 3-я кръг на Шампионската Лига, игран на стадиона на французите "Стад Велодром".

Преди да се стигне до кулминацията, двата отбора изиграха изключително невзрачни 90 минути, в които головите шансове и пред двете врати се брояха на пръстите на едната ръка.

Точно в този момент обаче за "артилеристите" това няма никакво значение, тъй като резултатите са това, от което има нужда отбора и тази победа със сигурност ще помогне много за психологическото състояние на отбора.

След победата Арсенал вече има 7 точки и при успех срещу Марсилия на "Емиратс Стейдиъм" почти със сигурност ще гарантира първото място в групата.

Източник: dnes.bg