Балкан 1929 губи от Германея Сапарева баня

15 Февруари 2017, 16:24
(0) (0)
Прочетена: 1761 12

Футболният отбор на Балкан 1919 загуби днешната контрола от Германея Сапарева баня с 5:4. Срещата се изигра на изкуствения терен на столичния Локомотив.
На полувремето съперниците на ботевградчани поведоха с 5:0. След почивката Балкан върна 4 гола, като три от тях паднаха от дузпи – две от тях вкара Иван Мишев, а третата стреля Цветелин Цаковски. Последното попадение бе реализирано след точен изстрел на Ивайло Златев- Терминатора.
От състава на Балкан играха играчи, които по-рядко излизат на терена, докато домакините бяха в титулярния си състав и през двете полувремена.

Следващата контролна среща на тима от Ботевград ще бъде в петък - 17 февруари, с Локомотив БДЖ в София. В събота Балкан ще изиграе последната си предсезонна контрола и първа на местен терен. От 11:30ч. на тренировъчния стадион на Герена отборът на Иван Редовски ще посрещне Спортист Драговищица.