Балкан 1929 изпусна победата в гостуването си срещу Пирин (Разлог)

2 Септември 2017, 20:50
(0) (0)
Прочетена: 1858 4

Отборът на Пирин (Разлог) остана без победа след четвъртия кръг на Югозападна Трета лига. Възпитаниците на Христо Джоджов завършиха 1:1 с коравия отбор на Балкан (Ботевград). Срещата започна добре за домакините и още в 5-тата минута главният съдия Петър Григоров не отсъди дузпа за тях за очевидна игра с ръка в наказателното поле.

След половин час игра капитанът на домакините Цветан Варсанов от 5 метра изпрати топката над гредата след центриране на Йовчев. Само 5 минути по-късно Ивайло Бояджиев откри резултата за гостите. Той проби сам през центъра на отбраната и отблизо простреля Абдиков.

Вратарят на домакините на два пъти след почивката спаси удари на футболисти на Балкан останали сами срещу него. Колегата му Емил Петров също с блестящ рефлекс спаси удар от въздуха на Димитър Мавродиев.В игра за домакините влязоха и опитните Кондев и Газиев и това даде отражение. Седем минути преди края с удар от разстояни Кое Ловков удари страничната греда. В първата минута на добавеното време неостаряващият Борис Кондев вкара отблизо с глава изравнителния гол за домакините

Източник: sportal.bg