Петък, 26 Април 2024, 04:34

Балкан 1929 спечели областната надпревара в турнира за Купата на Аматьорската лига.

7 Октомври 2018, 18:00
(0) (0)
Прочетена: 1656 1

Футболният отбор на Балкан си върна на Чавдар Етрополе за загубата в първенството. На градския стадион в Ботевград, зелените победиха етрополци с 2:0 и така станаха областни първенци.

През първата част имаше само един отбор на терена, това беше Балкан. И двата гола паднаха през него. До средата на първата част футболистите на Иван Редовски направиха два непростими пропуска. Все пак в 29-тата минута Ивайло Бояджиев вкара, след не добро изнасяне на топката от футболистите на Етрополе. Малко преди края на полувремето, Кристиян Кръстев намери отлично Дейвид Йорданов и той не сгреши, останал очи в очи с вратаря на гостите.

Втората част Балкан отстъпи инициативата на гостите от Етрополе, но се отбраняваше много успешно и не допусна обрат в срещата. Краен резултата 2:0.

Ключови думи: ФК Балкан 1929