Балкан 1929 удържа Струмска слава

2 Ноември 2016, 16:29
(0) (0)
Прочетена: 2308 7

Футболният отбор на Балкан 1929 успя да удържи втория във временното класиране състав на Струмска слава Радомир. Срещата от XIV кръг на Югозападната трета лига, изиграна днес в Ботевград, завърши при равен резултат 1:1 и съперниците записаха по още една точка в активите си.

Още със старта на мача на терена излезе играещият треньор и президент на клуба Иван Редовски. Първият гол падна в 15-та мин. с попадение на Цветелин Цаковски, който изведе отбора си с 1:0 напред. Малко преди края на първото полувреме Здравко Атанасов получи жълт картон заради оспорване на отсъдено нарушение.
През второто полувреме и двата отбора не създадоха много положения за гол. В 70-та минута се отвори възможност пред гостите и те изравниха резултата. В добавеното време в 92мин. Редовки спря контраатака, за което съдията извади втори жълт картон.

В следващия XV кръг на 9 ноември Балкан ще гостува на Свобода 2011 в Пещера.