Балкан 1929 загуби гостуването си в Пазарджик

22 Август 2018, 23:15
(0) (0)
Прочетена: 1653 5

Днес се изиграха срещите от третия кръг на Югозападната трета лига. Момчетата, водени от Иван Редовски, имаха тежко гостуване на Хебър Пазарджик.

Мачът започна по-добре за ботевградчани и в средата на втората част те водеха в резултата след хубав гол на Кристиян Кръстев. Отборът на Балкан играеше добре, но малко преди края на първата част допуснаха изравняване в резултата след изпълнение на единадесет метров удар. Полувремето завърши при резултата 1:1.

Втората част не започна добре за Балкан, като още в самото начало допуснаха пълен обрат -  домакините успяха да поведат след гол на Цветелин Тонев. В средата на втората част домакините получиха втори наказателен удар и отново не сгрешиха от бялата точка. Така оформиха и крайния резултат 3:1.

В събота - 25 август, Балкан ще бъде домакин на Рилски спортист Самоков. Мачът е от 18.00 ч. на стадион "Христо Ботев".

Ключови думи: ФК Балкан 1929