Балкан 1929 зауби като гост на Оборище с 4:0

10 Август 2019, 23:37
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 1262 8

Днес мъжкия футболен отбор на Балкан 1929 изигра мач от втория кръг на Югозападната трета лига. Мачът завърши с категорична победа на домакините с резултат 4:0. През по-голямата част от срещата Балкан бяха с човек по-малко на терена, след червен картон на Ивайло Цветанов в 13-тата минута.

Първия гол за домакините падна в 28-мината след центриране от ляво. Полувремето завърши с крехка преднина на домакините от един гол.

През втората част обаче Оборище нанесе своя удар още в първите минути като отбеляза нови два гола. Първият отново стана след центриане, последва не-добро изчистване на топката от защитата на Балкан и топката попадна в краката на противников играч и той с премерен удар не остави шанс на вратаря. Крайното 4:0 дойде след точно изпълнен наказателен удар.

В събота 17 август Балкан е домакин на Септември Симитли. Мачът е от 18.00ч. на стадион "Христо Ботев" в Ботевград.