Драматична победа за юношите на Етрополе

20 Март 2012, 15:46
(0) (0)
Прочетена: 3100 0

Юношите старша възраст на Чавдар победиха драматично връстниците си от ОФК ”Сливен” с 2:1, като мача се игра в понеделник 20 март на изкуственото игрище в Правец. В 28-та мин. младежкият национал на Македония Деян Пешевски напредна от дясно по крилото и подаде на непокрития Робертин Атанасов, който от три метра технично откри резултата. Второто полувреме започна с греда за гостите, за да се стигне до 79-та мин. когато Красимир Илиев изпълни чудесно пряк  свободен удар, вратарят на гостите изби топката, но в добавката Стоян Николов бе безпогрешен и удвои за своя отбор.  Последва отпускане в редиците на етрополци  и само две минути по-късно гостите намалиха след пряк свободен удар от над 20 метра, но за повече не им стигнаха силите и времето.