Драматично начало за женския тим на ВК "Етрополе"

8 Октомври 2019, 18:55
(0) (0)
Прочетена: 1295 2

В събота в град София се проведе първата среща от новото първенство в аматьорската волейболна лига Волеймания.Нашите момичета гостуваха на отбора на Комета.Срещата започна по най-добрия начин за нашите момичета,като в първите два гейма не оставиха никакъв шанс на отбора на домакините и бяха спечелени съответно на 19 и 21.Третата част също тръгна добре за Етрополки които водеха през цялото време и накрая когато отбелязаха 25 точка и мача приключи,но не и за съдията,който реши да свири несъществуваща мрежа, нещата се обърнаха.Домакините се пребориха за този гейм с 27:25, успяха да спечелят и следващият на 23. Тук си пролича и неписаното правило,че не биеш ли с 3:0,падаш с 3:2 така стана и с този мач.Петият гейм бе истинска борба, но накрая домакините успяха да го измъкнат с 16:14 и така се поздравиха с победата.
Следващата седмица отбора на Етрополе приема в зала Чавдар в град Етрополе състава на Марица Пловдив. Срещата ще се проведе на 12.10.2019г.-събота от 14.00ч.