Феноменална победа за мъжете на ВК "Етрополе"

16 Март 2019, 08:13
(2) (1)
Прочетена: 1160 0

Волейбол от висока класа, великолепна игра и чудесна победа показаха снощи момчетата от мъжката формация на ВК "Етрополе", в първата си среща от финалната надпревара между четирите отбора, които ще си оспорват място в по-горно ниво-Висшата лига през следващия сезон. Спортна зала "Чавдар" бе изпълнена до краен предел и за пореден път етрополци показаха, че спортът в този град винаги е бил и ще бъде част от живота на жителите му.

Безрезервна подкрепа много емоции и бурна радост от страхотната  игра на волейболистите ни, които имат място сред най-добрите и които демонстрираха как се играе на сто процента, какво означава отбор и победа. Съперникът от ВК "Елит" гр.Силистра стоеше доста сигурно на терена и в първите геймове оказа сериозна съпротива, като на моменти водеше в точките, което внесе интрига в срещата и нажежи атмосферата в залата, но мач от такова ниво се играе с концентрация до последната точка. Етрополци успяха да вземат първите два гейма с 27:25 и 25:23 и когато им трябваше само още един гейм се стигна до победа в третия за гостите с 20:25. Тактически правилните смени и прекъсвания от страна на треньора на домакините Васил Василев дадоха страхотен резултат и по категоричен и впечатляващ начин в четвъртата част резултата бе 25:13 за този много качествен тим на ВК "Етрополе". Поздравения за отбора и треньорския щаб, които постигнаха феноменална победа и успех в следващите две срещи.