ФК "Скравена" победи ФК "Пирдоп" в приятелска среща

6 Февруари 2021, 16:21
(0) (0)
Прочетена: 2206 6

Мъжкият футболен отбор на ФК "Скравена" изигра първата си приятелска среща преди подновяването на пролетния дял от А ОГ София - Запад. Скравенчани гостуваха на друг четвъртодивизионен тим - ФК "Пирдоп" и постигнаха впечатляваща победа с 6:2. Въпреки лошия терен и условията, при които трябваше да се проведе мача, тимът на ФК "Скравена" не се повлия от това и демонстрира чудесно представяне.

Гостите не започнаха мача по най-добрия начин и първи инкасираха попадение в своята врата. Бърз отговор от тяхна страна обаче изравни резултата. Паритетът бе възстановен с удар с глава от страна на Цветозар Петков. До края на полувремето не се стигна до нова промяна на цифрите. След почивката процентът на успеваемост скочи драстично. Последва нов гол за домакините, които за втори път излязоха напред в резултата - 2:1. Футболистите на ФК "Скравена" отново имаха отговор на поставеното към тях предизвикателство. С цели 5 безответни гола, скравенчани изненадаха неприятно съперника си и грабнаха победата по убедителен начин. За гостите се разписаха Цветомир Димов на два пъти, Неделин Костадинов, Анатоли Димитров и Денислав Иванов. Краен резултат - 2:6.

Предвидени са още няколко приятелски срещи за тима на ФК "Скравена". На 20 февруари скравенчани гостуват на "Локомотив" (Мездра) U19, а на 27 февруари ще премерят сили срещу регионалния си съперник ОФК "Правец", с когото са в една група.

Ключови думи: ФК Скравена