Футболистите на Балкан записаха важни три точки

22 Април 2017, 21:46
(0) (0)
Прочетена: 3533 26

Днес на стадион Хр. Ботев в Ботевград се изигра срещата между Балкан 1929 и Сливнишки герой. Срещата беше от изключителна важност за отбора на Балкан. Футболистите ръководени от Иван Редовски знаеха цената на трите точки в този мач.

Срещата започна лошо за Балкан, като единствено отличните изяви на Емил Петров запази вратата им суха, дори стража спаси и дузпа. В края на полувремето и Балкан стигнаха до изпълнение на единадесет метров удар. Зад топката застана Иван Редовски и той не сгреши.

През втората част играта беше равностойна, като и двата отбора могат да съжаляват за пропуските. Все пак отбора на Балкан записа трите точки. Краен резултат 1:0.

След тази победа Балкан заема 14-то място.

Ключови думи: ФК Балкан 1929