Изненадващо Чавдар Етрополе не успя да победи Германея Сапарева баня

7 Април 2018, 21:15
(0) (0)
Прочетена: 1790 7

Мъжкият отбор на Чавдар Етрополе не успя да победи, заемащия предпоследно място във временното класиране, тим на Германея Сапарева баня. Срещата се игра днес /7 април/ от 16.00ч. на ст." Чавдар" и е от 25-ти кръг на първенството в Югозападната Трета лига. Във формацията на Чавдар основно бяха включени юноши старша възраст, които видимо имаха огромно желание да дадат най-доброто от себе си и да оправдаят гласуваното им доверие, което в определени моменти се получи и което ще им помогне да придобият рутина и самочувствие в бъдещи двубои.Особено добър мач направи Калоян Тодоров /капитан на юношите старша възраст/, който отбеляза два гола за Чавдар през първото полувреме/ 11 и 24-та мин./ и който за пореден път показва безспорни футболни качества на терена. Вратар в тази среща за етрополци бе Милен Иванов, който отново е от старшата възраст на клуба.Освен двата гола за домакините през първата част имаше попадение и за гостите в 16-ата мин.
Второто полувреме се отличи с много накъсана игра, доста нарушения, пререкания между футболистите и сериозни възражения от страна на публиката към съдийството на главния съдия Георги Андреев.В 56-ата мин. резултата бе изравнен и това внесе сериозно напрежение в играта на Чавдар.В оставащото време до края имаше доста удари към противниковата врата, но за съжаление до нов гол в полза на домакините не се стигна. Най-близо до реализиране бе Ивайло Величков, който на два пъти можеше да бъде голмайстор. В 73-ата мин. имаше спорно нарушение, като според зрителите това можеше да бъде отсъждане на дузпа за Чавдар, но рефера не даде такава.В крайна сметка двата тима си разделиха по една точка с резултат 2:2.
Състав на Чавдар: Милен Иванов, Сотир Илиев, Калоян Тодоров, Калоян Радков, Виктор Пенчев, Ивайло Величков, Иван Мишев, Николай Ботев, Николай Николов /капитан/, Николай Атанасов, Денислав Ганчев и резерви: Христо Матев, Станислав Благоев, Станислав Иванов, Йордан Йовчев, Владимир Тачев