Мария Тинчева е шампионът в турнира по тенис на маса

14 Февруари 2016, 16:35
(0) (0)
Ботевград - Новини
Прочетена: 2903 10

Мария Тинчева от Ботевград спечели тазгодишното издание на турнира по тенис на маса в памет на Данчо Доганов. Мария е бивш възпитаник на треньора Димитър Сталев. Освен това тя е шампион по ръгби.
Турнитър приключи в 15:30 часа. В надпреварата на големите участници мериха сили и умения 24 човека. Треньорът Димитър Сталев награди финалните участници.

Финалната четворка се подрежда по следния начин:
1-во място – Мария Тинчева от Ботевград
2-ро място – Детелин Димитров от Луковит
3-то място – Христо Киров (Кицката) от Ботевград
4-то място – Боян Бончев от Ботевград

Днешната победителка, която пребори мъжете демонстрира добра спортна форма и убедително взе победата с 3:1 над Детелин Димитров. Тази победа я класира на почетното 1-во място.
Всички участници получиха бутилка червено вино. Детелин Димитров, който се класира на 2-ро място получи икона, а победителката Мария Тинчева грабна статуетката.