Минифутболният отбор на Драгоман записа втора победа

15 Декември 2019, 19:37
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1052 0

В мач от втория кръг на зимната минифутболна лига в Годеч, отборът на „Драгоман” победи „Стрела” Бракьовци с 6:4. Срещата започна с гол още в първата минута на Емил Гълъбов, с който „Стрела” поведе. Резултата обаче бе обърнат в полза на „Драгоман” с два гола на Мариан Чавдаров Китанов в рамките само на една минута. Последваха голове на Роберто Соколов, Ангел Нацков и Димитър Иванов, с които резултата стана 5:1. Отбора на „Стрела” Бракьовци успя да намали до 5:4, но с втория си гол в мача Ангел Нацков затвърди победата за своя тим.

За „Играч на мача” бе избран Мариан Чавдаров Китанов, който освен двата си гола записа и две асистенции. С една асистенция се отчете и Роберто Соколов, а вратаря Любослав Любомиров направи 12 спасявания.

За „Драгоман” участие в мача взеха: Любослав Любомиров, Николай Зарков, Ангел Нацков, Станислав Пейчев, Димитър Иванов, Роберто Соколов.