"Мургаш" Врачеш спечели турнира по мини футбол - (снимки)

22 Септември 2012, 17:22
(0) (0)
Прочетена: 5200 18

Днес от 9:30 часа за трета поредна година започна турнирът по мини-футбол, който се провeжда в памет на починалия Стоян Коцев. Турнира откриха отборът на ветераните срещу отбора Макарена, след тях се включиха и Феите срещу Сириус. Съдия на мачовете бе Димитър Томов. Мачовете се играха в 2 полувремена по 15 минути с 3 минути почивка между тях. Общо записалите се отбори баха 15. Участие във футболната изява  вземаха и три ромски отбора, които също  се бориха за наградите, осигурени за победителите. Организатори и спонсори на събитието са „ИКБ груп ООД”, „Даникар”, „Сириус” и ресторант „Роял”, който е подготвил награда за победителите - бутилка уиски „Johnie Walker” на стойност сто лева. Победителите в турнира ще си тръгнат освен с парични награди и бутилка уиски, с медали, осигурени от организаторите на турнира.

Отборът на "Мургаш" Врачеш отново показа класата си и разби на финала отбора на "Балкан" с 8:0. По-труден беше полуфиналът срещу отбора на "Бичкийте", като в последната минута Красимир Алипиев изравни за 2:2. Като отбора на "Бичкийте" поведе с 2:0 и се държеше много добре на терена. До дузпи не се стигна,  защото "водачът" на отбора на "Бичкийте" изведе отбора от терена, в знак на несъгласие  от съдийските решения.

Интересен беше и полуфиналът между отборите на "Балкан" и "Феите". Отборът на "Балкан" убедително поведе с 2:0, но в началото на второто полувреме "Феите" изравниха, мачът беше доста изнервен и при един от поредните сблъсъци  футболист на "Феите" започна саморазправа със съдията, което е против правилата и мачът беше прекратен и служебно победи отборът на "Балкан".