Николай Зарков стана вицерепубликански шампион с отбора на СДВР

27 Юни 2020, 15:16
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 2123 0

Десният бек на ФК „Драгоман” Николай Зарков стана вицерепубликански шампион с отбора на СДВР /Столична дирекция на вътрешните работи/ на провелото се Републиканско първенство на МВР. Полицейската надпревара се проведа от 21-ви до 27-ми юни в курортен комплекс „Албена”. В нея участие взеха 14 състава от системата на вътрешните работи на Република България.

Зарков запис пълни игрови минути във всичките мачове на своя отбор . Той е част и от Националния ни полицейски отбор.

Във финала отборът на СДВР допусна единствения си гол в турнира, с който и загуби с 0:1 от ОД Плевен.

В груповата фаза столичните полицаи записаха две победи – 4:0 над ОД Ловеч и 2:0 над ОД Велико Търново.

На четвъртфиналите СДВР победи с категоричното 4:0 ОД Разград, а на полуфиналите надделя с 2:0 над ОД Стара Загора.

Част от треньорското ръководство на тимът на Столичната дирекция е Руслан Нацев, който е бивш футболист на ФК „Драгоман” и „Сливнишки герой”.