Нулево равенство между Чавдар и Беласица

29 Септември 2019, 20:34
(0) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 1193 8

Отборите на Чавдар Етрополе и Беласица Петрич не успяха да се победят в мач от девети кръг на първенството в Югозападната Трета лига, който се игра в събота /28 септември/ от 17.00ч. на стадион "Чавдар" в Етрополе. През всичките 90 редовни минути на срещата и двата тима не създадоха сериозни положения, които да има дадат възможност за отбелязване на гол. Опити не липсваха, но в крайната фаза на атаките им липсваше точност и острота. В определени моменти имаше и по-интересни положения, които да раздвижат любителите на футбола, но в крайна сметка гол не падна в нито една от вратите. През второто полувреме напрежението се поизостри и се стигна до повече нарушения вместо търсене на победа. В 73-ата мин. при едно такова стълкновение се наложи сериозна намеса от страна на главния съдия, тъй като от треньорския щаб на гостите нахлуха на терена и рефера показа червен картон на един от екипа на Беласица, а двамата играчи, които предизвикаха тази ситуация бяха декорирани в жълто. До края на тази среща не се случи нищо по-интересно, въпреки дадените пет минути продължение.
След изиграните девет срещи до този момент, отборът на Чавдар Етрополе заема предпоследното 16-то място в групата, като след него е само тима на Балкан 1929 Ботевгра, който днес загуби срещата си с Перун 1978 Кресна с 1:2.
Другата събота /5 октомври/ е регионалното дерби между Чавдар и Балкан, което ще се играе в Ботевград от 16.00ч.