Петък, 26 Април 2024, 05:53

Обява за работа от "Елаците-Мед" АД

22 Март 2018, 18:41
(0) (0)
Етрополе - Новини
Прочетена: 1210 1

„ЕЛАЦИТЕ-МЕД” АД
Набира документи на кандидати за свободно работно място за длъжността:
Ръководител, звено „Площадки за временно съхранение на отпадъци“

Изисквания към кандидатите:
Висше техническо образование;
Специализации и опит в областта на управление на отпадъците;
Стаж на подобна длъжност в производствено предприятие ще се счита за предимство;
Познаване на нормативната уредба регламентираща опазването на околната среда;
Умения за работа с MS Office;
Валидна шофьорска книжка кат. В.

Задължения и отговорности:
Цялостно организира, координира и контролира осъществяването на дейността по събиране на отпадъците на дружеството;
Отговаря за временното съхранение на отпадъците в определените за целта площадки и предаването им на лицензирани лица;
Организира и контролира воденето на необходимата отчетност в изпълнение на дейността.
Фирмата предлага:
Отлични условия за работа;
Възможност за професионално развитие;
Добро заплащане;
Трудов договор.
Необходими документи:
Копие от диплома за висше образование;
Мотивационно писмо;
Автобиография с актуална снимка;
Препоръки от предишни работодатели, ако има такива.
Месторабота: Обогатителен комплекс, с. Мирково и Рудодобивен комплекс, гр. Етрополе
Ако проявите интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете Вашите документи на адрес: с. Мирково 2086, Софийска област, „Елаците–Мед” АД, Отдел „Подбор персонал/ обучения и квалификация” или на е-mail: jobs@ellatzite-med.com до 10.04.2018 г.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени за провеждане на входящ тестов изпит и събеседване.
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Източник: balkanec.bg

Коментари (1)

Добави коментар:

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички
виж всички

Анкета » коментари (4)

Ще има ли предсрочни избори отново?

отговори
Да. Категорично! (191)
70% Complete
Не. Само се пазарят за порциите във властта. (123)
Не знам и не ме интересува. (45)
Поредната политическа глупост. (54)