Отборът на "Братята" - шампиони на България по 3х3 Бългapия Typ 2017

23 Юли 2017, 07:49
(0) (1)
Прочетена: 2644 10

Отборът Братята стана шампион на България на 3х3. Любомир и Иван Лилови, Ивко Ивков и Ивайло Вучков спечелиха 3х3 Бългapия Typ 2017, който се проведе в София.

С много усмивки, приятелско отношение и хубави мачове 15-те отбора, класирали се за финалите, превърнаха горещия и слънчев съботен следобед в баскетболен празник.

Във финала Братята победиха друг отбор, тясно свързан с баскетбола в Ботевград, 3х3 Team Sofia на Радослав Кочев, Филип Каменов, Ростислав Тончев с 21:16.

Третото място остана за Близнаците в състав Милен и Тодор Захариеви, Ангел Пейчинов и Станислав Славейков.

С успеха си във финалите в София "Братята" придобиха право в началото на месец август да се състезават в квалификационен турнир "Чалънджър" турнир от сериите на ФИБА в Румъния.

Източник: basketball.bg