Първа победа за жените на ВК "Етрополе" от началото на първенството

13 Ноември 2019, 19:04
(0) (0)
Прочетена: 1238 1

В неделя в град Етрополе се проведе поредната среща от аматьорската волейболна лига за жени Волеймания. Нашите момичета постигнаха категорична победа над гостуващият отбор Само Диви. Мачът започна по категоричен начин за Етрополки, които поведоха в първия гейм с 18:12 и геймът вече изглеждаше спечелен, но с отпускането на нашите момичетата, гостенките успяха да обърнат нещата в своя полза.Силите на гостуващият отбор стигнаха до тук, а в останалите геймове нашите момичета бяха пълни господари на терена, като спечелиха следващите геймове на 8,14,18.Отлично включване за отбора на домакините направиха младите надежди на клуба Веселка Георгиева и Александра Николова, заменили контузените Дарина Колева и Теодора Атанасова. Следващият мач на момичетата от Етрополе е на 24.11.2019г., като гости на Комета.