Понеделник, 23 Септември 2019, 18:32

Планови прекъсвания на тока в общините Елин Пелин, Своге, Костинброд, Драгоман, Сливница за периода 15-19 април

14 Април, 10:16
(0) (0)
Елин Пелин - Новини
Прочетена: 504


Уважаеми клиенти,

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 15 – 19 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Драгоман
На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Големо Малово: Упи І-340,Кв.32а, Упи Хi-92,Кв.15
На 15.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 16.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 18.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ На 19.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ - Драгоил: М.Крива Бара / Кв.12, Местн.Локва

Община Елин Пелин
На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 16.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 17.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ На 18.04.2019 Г. /08:00 - 16:15 Ч./ - Равно Поле: Пи 039003, .Ул.Равнополска Пролет №18, V-280,Кв.31, V// Кв.28, Viii-196024, Xii-365,Кв.41, Xvi-333, Кв.46, Xxiv-346 Кв. 39, Xxviii-346 Кв. 39, Акация, Акация, Акация, Бариовска, Бариовска, Благой Кръплев, Букет, Васил Левски, Васил Левски, Венера, Верила, Верила, Верила, Геренска, Градинарска, Дереджик, Дереджик, Житен Клас, Житен Клас, Завоя, Зора, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иван Мишов, Иван Мишов, Изгрев, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Киро Ст. Киров, Кокиче, Лазар Добрич, Лазар Добрич, Латинка, Лилия, Мак, Минерален Извор, Минзухар, Младост, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Николай Сандов Велев, Пет Могили, Пет Могили, Пет Могили, Пи 025030, Поляна, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Равнополска Пролет, Синчец, Синчец, Славянска, Теменуга, Топола, Упи I-196024 Кв.51, Упи Ii 196024, Упи Iii-196024,Кв.51б, Упи Ix - 151,Кв.26, Упи Ix-249, Кв. 12, Упи V-263 Кв.22, Упи Vi-196024 Кв.516, Упи Vii-196024,Кв.51б, Упи Xxv-205 Кв 39, Упи Xxvi-205 Кв.39, Упи-Ix,Кв.3, Урожай, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Чекалска, Чекалска, Черковна, Черковна, Шопска
На 16.04.2019 Г. /13:00 - 13:15 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Упи Xv 042023 133, Ii Кв.143, Xi-1764, Андрешко, България, Васил Левски, Дунав, Екзарх Йосиф, Независимост, Неофит Рилски, Новоселци, Плиска, София, Упи I-15005, Кв.164д, Упи Xii-663,Кв.155
На 16.04.2019 Г. /13:00 - 13:15 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: 333016 - Извън Границите На Населеното Място, Ix-41 Кв. 8, Iх-Общ,Кв.57, V-1, 59 Псд, Vi,Кв.55, Viii Кв. 55, Viii Кв.57, Xi-302, Xiii--130, Кв.12, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Бенковски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Дунав, Елин Пелин, Иглика, Извора, Искър, Кв.57 Парцел 5, Кирил И Методий, Кольо Фичето, Люб.Каравелов, Люлин, Местност Пазарски Път, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Пенчо Р.Славейков, Преслав, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Сердика, Ул.Извора №1, Упи I-3 Кв.2, Упи Ii, Кв. 57, Упи Viii-162, Кв.28, Упи Xiii-9, Кв.4, Упи І-Общ Кв.57, Упи Ііі-І, Кв.58-Псд, Упи Х-384 Кв. 35, Упи Хх-365, Кв.33, Упи Ххііі-130 Кв.12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Чойна
На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:15 Ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: Iх-Общ,Кв.57, Viii Кв.57, Xi-302, А. Благойчев, Александър Стамболийски, Витоша, Водна Помпа Отпадни Води, Градина Кв.40,53,51,49, Иглика, Искър, Кв.57 Парцел 5, Мусачево, Неофит Рилски, Пейо Яворов, Преслав, Радецки, Рила, Сердика, Упи Ii, Кв. 57, Упи Xiii-9, Кв.4, Упи І-Общ Кв.57, Хаджи Димитър, Чойна
На 17.04.2019 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Баба Тонка Обретенова, Елин Пелин, Захари Стоянов, Лесновска, Новоселци, Пирин, София, Тодор Каблешков, Шейново, Шиовица
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Горно Камарци: .Упи Vi-61 Кв 11, Упи 000347, Упи Vi-38, Кв.7, Упи Х-177, Кв.26, Хх-83,Кв.13
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Долно Камарци: Viii-9 Кв.7, Вилна Зона, Жп Гара, П-Л І-160,Кв.8, Пи 057059,М.Над Село, Седма, Тп Център, Трета, Тридесет И Осма, Упи V-134, Кв.6, Упи Xiv-108, Кв.14, Упи-I-140, Кв.7, Хііі-108 Кв.14, Четвърта
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Негушево: Упи 9 - 020019
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Осоица: 10, 33-Та, Iii-271 Кв.37, Ix 140 Кв.1, Xi-400 Вилна Зона, Xxv-256, Общ.Горна Малина, П-Л Iii-276, Кв.37, П-Л Vi-137, Кв.1, П-Л Vi-49, Кв.30, Парцел Viii От Кв.53 В.З. Осоица, Парцел Vі-54, Кв.28, Упи Iv-249, Кв.22, Упи V-226,Кв.20, Упи Xi-317, Кв.39, Упи Xiii-408 Кв.58, Упи Xiv-151, Кв.4, Упи Х-404 Кв 1, Упи Хііі-373,Кв.34, Ххiv-400,Кв.52
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Саранци: 000020 По Квс
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Стъргел: Имот 024027, Парцел Іі-269, Кв.39, Упи, Упи Viii-37, Кв.2, Упи I-390, Кв.47, Упи Iii-637 Кв.26, Упи V-467, Кв.30, Упи Vii-309, Кв.52, Упи Vі-275, Кв.39, Упи Xi-286, Кв.41
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Горна Малина
На 18.04.2019 Г. /09:00 - 14:15 Ч.; 09:00 - 10:00 Ч.; 14:00 - 14:15 Ч./ - Столник

Община Костинброд
На 15.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 160140, 556, Втора, М.Бяла Земя, М.Лъка Изомат Пи 140180, Местност Бяла Земя, Парцел 601 До Кв2, Пета, Четвърта
На 15.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ - Понор: .Упи Vi-26 Кв.1, Понор, Стопански Двор
На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Костинброд: Xxxvi-1362 Кв 180, Александър Стамболийски, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Младост, Синчец, Теменуга, Топола, Упи Xxi-1362 Кв.180, Упи Xxii-1362, Кв.180180, Упи Xxxii-1364, Kw.180, Ххх-1364, Кв.180, Царевец
На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Костинброд: 16-1929 Кв.120, Иван Вазов, Изгрев, Ком, Ломско Шосе, Люляк, Местност Стубела, Мир, Мургаш, Пи 3951 Кв.255, Цар Калоян
На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Опицвет: Упи Xii-250, Кв.25, 10, Упи Xiv-169 Кв.32
На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Костинброд: Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Извор, Капитан Райчо, Марица, Маслово, Рожен, Софроний Врачански, Страцин, Турист, Явор
На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ - Костинброд: Вихрен, Здравец, Кирил И Методий, Люлин, Оборище, Отец Паисий, Поморие, Първи Май, Светлина, Стара Планина, Хан Кубрат
На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Ален Мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско Шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов
На 18.04.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ На 19.04.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: Iv-73 Кв.11

Община Своге
На 15.04.2019 Г. /13:00 - 15:30 Ч./ - Бов, Общ. Своге: Волга, Издримец, Теменуга, Упи Vi-30
На 15.04.2019 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ - Бов, Общ. Своге: Вълчан Войвода, Демокрация, Кокиче

Община Сливница
На 16.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ - Алдомировци
На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ - Костинброд: 1-737,Кв.33, 618205, 719030, Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Бяло Море, Велчова Завера, Гоце Делчев, Драва, Иван Асен Ii, Извор, Индже Войвода, Капитан Райчо, Клокотница, Княз Борис, Колю Фичето, Македония, Марица, Маслово, Местност Твърдака, Пи4269, Обединена, Орлово Гнездо, Парижка Комуна, Пи 618159, Поп Богомил, Прохлада, Рожен, Свобода, Сергей Румянцев, Славянска, Софроний Врачански, Средорек, Стефан Стамболов, Страцин, Турист, Упи Xv-3798 Кв.2, Цар Борис I, Цар Симеон, Шияковци, Юрий Гагарин, Явор
На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ - Опицвет
На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ - Петърч: 068032, Xxv, Ален Мак, Априлско Въстание, Атанас Гълъбов, Блато, Бреза, Бузлуджа, Васил Левски, Виолина, Вит, Витан, Витоша, Детска Радост, Добруджа, Дравски Бой, Дунав, Еделвайс, Здравец, Иглика, Искър, Камчия, Кап.Петко Войвода, Кокиче, Ком, Кооператор, Липа, Мах .Хаджия, Мир, Мусала, Незабравка, Осми Март, Осъм, Пирин, Площада, Първи Май, Ракита, Рила, Родопи, Рожен, Синчец, Спортист, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тантил Стойчев, Теменуга, Тополница, Тракия, Упи 019024,М.Под Село/Ливаге/, Упи I- 574 Кв.39, Упи I-1102, Кв. 54а, Упи Ix-651,Кв.41, Упи Lx, Упи Vii Кв.34, Упи Vii-596 Кв.50, Упи Xiii-207 Кв.8, Упи Xlix, Упиix-1009,Кв.57, Упиxxі-211,207 Кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цветна, Шести Септември, Шипка, Шопска Комуна
На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:45 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Пи №67372.26.118
На 18.04.2019 Г. /10:00 - 15:00 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Генерал Гурко, Гео Милев, Капитан Атанас Узунов, Неделище, Панайот Хитов, Свети Климент Охридски, Хан Аспарух, Цар Симеон Велики
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 10:15 - 15:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Алдомировци: 242068, М.Слатина, 32-Ра, 348, Кв.62, 45-Та, 46-Та, V-364,Кв.63, Алдомировска (Г.Димитров), Васил Левски, Вихър (Ант. Иванов), Мах.Слатина, Мах.Шишкова
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Братушково: V-263, Vii-299 Кв.19, Упи Xvi-300
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Гургулят: Xvi-17 Кв.9
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Гълъбовци: 1 Ва, 10 Та, 17 Та, 20-Та, 3 Та, 500179, 653, 7 Ма, 8 Ма, Xi-1.3 Кв 8, Атанас Узунов, Васил Левски, Войводина Могила, Драганица, Местност До Село, Упи Xiv-531 Кв.26, Упи Xiv-90 Кв.6, Упи Xvii-92 Кв.6
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Радуловци: Мах.Рейна Река, Хііі-47,Кв.19
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Ракита, Общ. Сливница: Упи Ii-76
На 18.04.2019 Г. /10:15 - 15:00 Ч.; 10:15 - 11:00 Ч.; 14:00 - 15:00 Ч./ - Сливница, Общ. Сливница

Дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.


Източник: balkanec.bg

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

отговори
Да (281)
70% Complete
Не (157)
70% Complete
Няма да почивам, поради липса на средства (371)
70% Complete