Победа за мъжкия отбор на ВК "Етрополе" при подновяване на първенството

26 Януари 2021, 09:09
(1) (0)
Етрополе - Спорт
Прочетена: 835 0

Волейболистите на Етрополе отбелязаха категоричен успех, като надиграха Люлин с 3:0 (25:21, 25:19, 25:21) в отложен мач от шести кръг на Висшата лига.
Отборът не започна по най-добрия начин, като позволи на съперника да поведе. След размяна на ролите и равностойна игра, момчетата от Етрополе поеха инициативата и спечелиха гейма.
Възходящата линия продължи и във втората част и Етрополе увеличи аванса си. В третия гейм люлинци отново бяха равностойни с домакините, но опитът си каза думата и формацията на Етрополе се поздрави с чист успех.
Етрополци са втори в класирането със 17 точки (6 победа, 1 загуба).Следващата седмица отбора на Етрополе гостува на Ботев Ихтиман, а мачът ще се проведе на 30.01.2021г. от 17.00ч.