Сряда, 18 Септември 2019, 20:51

Програма за есенния полусезон в ОГ София Запад 2019/20

28 Август, 18:39
(1) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1257 0


Днес бе изготвена програмата за есенния полусезон в Областна футболна група - София Запад сезон 2019/20. Групата ще е с 11 отбора. Участниците са същите като през миналия сезон, като в групата се присъединява новосформираният ФК "Скравена". Отбора на "Зенит" Церово, ще играе домакинските си мачове на помощния терен в Своге.





ПРОГРАМА:

1 кръг
7 септември /събота/
17:00 Спортист Драговищица - Торнадо Безден
17:00 Правец - Искър Лакатник
8 септември /неделя/
11:30 Ком Годеч - Петърч
17:00 Козаро Ботевград - Зенит Церово
17:00 Костинброд - Скравена
Драгоман - почива

2 кръг
14 септември /събота/
17:00 Драгоман - Костинброд
17:00 Торнадо Безден - Правец
15 септември /неделя/
11:30 Искър Лакатник - Козаро Ботевград
17:00 Зенит Церово- Ком Годеч
17:00 Скравена - Спортист Драговищица
Петърч - почива

3 кръг
21 септември /събота/
17:00 Спортист Драговищица - Драгоман
22 септември /неделя/
11:30 Правец - Скравена
11:30 Петърч - Зенит Церово
17:00 Козаро Ботевград - Торнадо Безден
17:00 Ком Годеч - Искър Лакатник
Костинброд - почива

4 кръг
28 септември /събота/
17:00 Драгоман - Правец
17:00 Костинброд - Спортист Драговищица
29 септември /неделя/
11:30 Торнадо Безден - Ком Годеч
11:30 Скравена - Козаро Ботевград
17:00 Искър Лакатник - Петърч
Зенит Церово - почива

5 кръг
5 октомври /събота/
16:00 Правец - Костинброд
6 октомври /неделя/
11:30 Петърч - Торнадо Безден
11:30 Зенит Церово - Искър Лакатник
16:00 Козаро Ботевград - Драгоман
16:00 Ком Годеч - Скравена
Спортист Драговищица - почива

6 кръг
12 октомври /събота/
16:00 Драгоман - Ком Годеч
16:00 Костинброд - Козаро - Ботевград
16:00 Спортист Драговищица - Правец
13 октомври /неделя/
11:30 Скравена - Петърч
16:00 Торнадо Безден - Зенит Церово
Искър Лакатник - почива

7 кръг
19 октомври /събота/
16:00 Искър Лакатник - Торнадо Безден
20 октомври /неделя/
11:30 Козаро Ботевград - Спортист Драговищица
11:30 Ком Годеч - Костинброд
16:00 Петърч - Драгоман
16:00 Зенит Церово - Скравена
Правец - почива

8 кръг
2 ноември /събота/
11:30 Драгоман - Зенит Церово
15:00 Спортист Драговищица - Ком Годеч
15:00 Правец - Козаро Ботевград
3 ноември /неделя/
11:30 Костинброд - Петърч
11:30 Скравена - Искър Лакатник
Торнадо Безден - почива

9 кръг
9 ноември /събота/
15:00 Ком Годеч - Правец
10 ноември/неделя/
11:00 Петърч - Спортист Драговищица
11:00 Зенит Церово - Костинброд
15:00 Искър Лакатник - Драгоман
15:00 Торнадо Безден - Скравена
Козаро Ботевград - почива

10 кръг
16 ноември /събота/
15:00 Драгоман - Торнадо Безден
15:00 Спортист Драговищица - Зенит Церово
15:00 Правец - Петърч
17 ноември /неделя/
15:00 Костинброд - Искър Лакатник
15:00 Козаро Ботевград - Ком Годеч
Скравена - почива

11 кръг
23 ноември /събота/
15:00 Торнадо Безден - Костинброд
24 ноември /неделя/
15:00 Петърч - Козаро Ботевград
15:00 Зенит Церово - Правец
15:00 Искър Лакатник - Спортист Драговищица
15:00 Скравена - Драгоман
Ком Годеч - почива









Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ОФК "Правец" , ФК Драгоман , ОФК Костинрод , ФК Петърч , ОГ София Запад , ФК Скравена

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички
виж всички

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

Анкета » коментари (13)

Подготвихте ли се за лятото?

отговори
Да (279)
70% Complete
Не (153)
70% Complete
Няма да почивам, поради липса на средства (362)
70% Complete