Неделя, 27 Септември 2020, 03:09

Програма за есенния полусезон в ОГ София Запад 2020/21

4 Септември, 13:37
обновена на 11 Сеп 2020
(0) (0)
Ботевград - Спорт
Прочетена: 1364 0


Сезонът в Областна група София Запад стартира на 12 септември /събота/. Групата първоначално трябваше да е от 10 отбора, но в последствие Искър Лакатник се отказа от участие. Тимът на Козаро Ботевград е преместен в ОГ Изток. Няма отказали се или нови отбори в групата.


1 кръг
12 септември /събота/
11:00 Ком Годеч - Зенит Церово
17:00 Петърч - Скравена
           Драгоман - почива
17:00 Правец - Спортист Драговищица
13 септември /неделя/
17:00 Торнадо Безден - Костинброд

2 кръг
19 септември /събота/
11:00 Петърч - Драгоман
17:00 Спортист Драговищица - Торнадо Безден
17:00 Зенет Церово - Правец
20 септември /неделя/
           Ком Годеч - почива
17:00 Скравена - Костинброд

3 кръг
26 септември /събота/
11:00 Драгоман - Скравена
17:00 Ком Годеч - Петърч
           Правец - почива
17:00 Торнадо Безден - Зенит Церово
27 септември /неделя/
11:00 Костинброд - Спортист Драговищица

4 кръг
3 октомври /събота/
16:00 Скравена - Спортист Драговищица
16:00 Петърч - Правец
4 октомври /неделя/
11:00 Драгоман - Ком Годеч
16:00 Зенит Церово - Костинброд
           Торнадо Безден - почива

5 кръг
10 октомври /събота/
16:00 Правец - Драгоман
16:00 Торнадо Безден - Петърч
11 октомври /неделя/
16:00 Ком Годеч - Скравена
           Костинброд - почива
16:00 Спортист Драговищица - Зенит Церово

6 кръг
17 октомври /събота/
           Спортист Драговищица - почива
18 октомври /неделя/
11:00 Драгоман - Торнадо Безден
11:00 Петърч - Костинброд
16:00 Скравена - Зенит Церово
16:00 Ком Годеч - Правец

7 кръг
24 октомври /събота/
16:00 Правец - Скравена
16:00 Торнадо Безден - Ком Годеч
25 октомври /неделя/
11:00 Спортист Драговищица - Петърч
           Зенит Церово - почива
16:00 Костинброд - Драгоман

8 кръг
31 ноември /събота/
           Скравена - почива
15:00 Драгоман - Спортист Драговищица
15:00 Ком Годеч - Костинброд
15:00 Правец - Торнадо Безден
1 ноември /неделя/
11:00 Петърч - Зенит Церово

9 кръг
7 ноември /събота/
15:00 Зенит Церово - Драгоман
Петърч - почива
8 ноември /неделя/
11:00 Спортист Драговищица - Ком Годеч
15:00 Торнадо Безден - Скравена
15:00 Костинброд - Правец



Програмата е публикувана с любезното съдействие на Областен съвет /ОС/ на БФС София
ОС на БФС София си запазва правото за промени в програмата.

Източник: balkanec.bg

Ключови думи: ОФК "Правец" , ФК Драгоман , ОФК Костинрод , ОГ София Запад

Коментари (0)

Няма добавени коментари

Добави коментар:

Назад

Последвайте ни във Facebook

Обяви

виж всички

Анкета » коментари (3)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

Анкета » коментари (3)

Какво е Вашето мнение за затварянето на ул."Свобода?

отговори
Напълно съм съгласен (429)
70% Complete
Не съм съгласен (231)
70% Complete
Съгласен съм за еднопосочно затваряне на улицата (175)
70% Complete