Равностоен мач и равен резултат между Чавдар и Черноморец при U17

3 Юни 2012, 14:45
(0) (0)
Прочетена: 2267 2

Изравнени възможности и добра динамика показаха днес /3.06.2012г./ отборите на Чавдар Етрополе и Черноморец Бургас в среща от 27 кръг на първенството при елитната група U17. Двубоят се игра от 10.30ч. на изкуственото игрище в Правец. В доста топлото време и двата тима от самото начало започнаха динамично и с огромно желание да спечелят победата. Личеше напрежение и хъс у всички футболисти на терена ,не им отстъпваха и двамата треньори Малин Орачев на Черноморец и Валери Начков на етрополци , които наставляваха възпитаниците си през цялото време. Краят на първото полувреме дойде при 0:0 и няколко уцелени греди без така желания гол. След почивката устрема от страна на Чавдар се увенча с успех и в 10-та мин. Николай Маринов даде преднина на своя отбор. Радостта на момчетата от планинския град обаче бе само десетина минути, тъй като в 20-та мин.гостите се „върнаха” в играта. Остротата на атаките и от двата състава обаче продължи независимо от изравнения резултат и естественото продължение на това бе второто попадение от страна на етрополските  футболисти, като този път голмайстор стана един от най-добрите състезатели  на домакините Анжело Йорданов. И за да може да се види всичко в един качествен мач,  в края му бе отсъдена и дузпа за Черноморец ,която те реализираха и за втори път изравниха резултата. Като цяло това бе хубав двубой, коректен и от двата състава, с един жълт картон и пет смени - четири за Чавдар/последователно в игра бяха пусната Божидар Иванов, Калоян Велчев, Георги Христов и Райчин Петров/  и една за съперника им. За момента нашите момчета заемат 7 място с 39т., едноличен водач е Левски след вчерашната си победа над ЦСКА с 2:1.
Специално от стадиона в Правец за нашите читатели е подготвен богат снимков материал от срещата.