Резултати след срещите на децата и юношите на ФК Балкан

23 Април 2017, 18:17
(3) (0)
Прочетена: 2815 3

През уикенда отборите от школата на Балкан, ръководени от Здравко Атанасов, Марян Маринов и Николай Христифоров изиграха няколко срещи. Днес децата и юношите на Балкан бяха гости на Струмска Слава - Радомир.

В първата среща юношите на Балкан завършиха 2:2. Като на два пъти нашите момчета изоставаха в резултата. Точни за отбора на Балкан бяха Тошко Игнатов и Алекс Георгиев.

Във втората среща децата на Балкан победиха по категоричен начин с 5:0. През първата част малките футболисти на Балкан си осигуриха комфортна преднина от два гола дело на Йордан Дамянов. Първото попадение беше още в четвъртата минута, след страхотен извеждащ пас на Николай Миков. През втората част доминацията продължи и Балкан вкараха още три безответни гола. Два вкара Спас Лазаров. Втория гол на Лазаров беше много ефектен, като той изпълни по блестящ начин пряк свободен удар и прониза вратаря на домакините. Николай Миков ознаменува блестящата си игра и с гол.

В събота подрастващите на Балкан играха поредната среща в София срещу отбора на DIT София. Малките футболисти победиха именитата школа с 1:0. Автор на единственото попадение беше Георги Стефчов.