Резултати след срещите от 2-рия кръг на АФЛ Ботевград

13 Ноември 2016, 18:06
(0) (0)
Прочетена: 3598 12

Днес се изиграха срещите от втория кръг на АФЛ Ботевград.

В първата среща един срещу друг се изправиха отборите на Бичкиите и Микроак. Отбора на Микроак започна по-добре и още в самото начало Йордан Йорданов отбеляза красив гол. Последва отпускане на Микроак и закономерното се случи, Петър Костов възстанови равенството с хубав диагонален удар. След този гол Микроак се стегнаха и до края на полувремето Радослав Цветанов и Йордан Йорданов върнаха преднината. Полувремето завърши при резултат 1:3. През втората част Микроак изцяло контролираше играта и победи своя съперник с нови два гола на Радослав Цветанов, един на Нейко Нейков и един на Здравко Цветков. Краен резултат 2:7. Статистика от срещата може да намерите тук

Втората среща беше между отборите на Олимпик Ботевград и Светкавица. Крайно интересен мач, отбора на Олимпик в самото начало направо не даваше топката на своя съперник и до края на полувремето вкара три безответни гола. Първи вкара Иван Цагарски, след това Кристиян Иванов и Мирослав Янчев. В самият край на полувремето обаче отбора на Светкавица направи пълен обрат с два гола на Асен Рангелов и по един на Николай Николаев и Георги Христов. През втората част отбора на Светкавица се преобрази и постигна цялостен обрат. Асен Рангелов беше герой за Светкавица с пет гола. Краен резултат 6:7. Статистика от срещата може да намерите тук

Третата среща беше между отборите на Сименс и Преслав. Отбора на Преслав разгроми своя съперник, като най-много голове вкара Ангел Бадев осем, хеттрик реализира Иван Манов, по два гола вкараха Радко Асенов, Мартин Ангелов, Величко Тодоров, един вкара и Димитър Георгиев. Краен резултат 0:18. Статистика от срещата може да намерите тук

Четвъртия мач беше между отборите на Сенсата и Изток. Изключително дерби се получи между двата отбора, който се намират в страхотна форма. В средата на първата част отбора на Изток успя да поведе в резултат с гол на Георги Иванов. Отбора на Сенсата имаха няколко възможности да изравнят, но късмета не беше на тяхна страна. През втората част отбора на Сенсата направи пълен обрат с голове на Васил Василев. И двата отбора имаха свойте шансове за голове, но вратарите бяха блезтящи. Краен резултат 2:1. Статистика от срещата може да намерите тук

Последната среща беше между отборите на Мургаш Врачеш и Бате Борисов. Краен резултат 3:0. Статистика от срещата може да намерите тук