Резултати след срещите от осмия кръг на АФЛ Ботевград

15 Януари 2017, 21:14
(0) (0)
Прочетена: 3750 15

Днес се изиграха срещите от осмия кръг на АФЛ Ботевград.

В първата среща отбора на Бате Борисов постигна изразителна победа в лигата срещу отбора на Бичкиите. Краен резултат 0:12. Статистика от срещата може да намерите тук

Във втората среща отбора на Преслав постигна много ценна победа над отбора на Светкавица. Краен резултат 11:2. През първата част отбора на Преслав успя да реши всичко в мача като успя да реализира пет гола. През втората част Преслав отново беше по-добър на терена и записа категорична победа. Статистика от срещата може да намерите тук

Третата среща беше между отборите на Сенсата и Сименс. Отбора на Сенсата очаквано постигна лесна победа. Краен резултат 11:1. Статистика от срещата може да намерите тук

В предпоследната среща отбора на Микроак и отбора на Изток сътвориха истинско зрелище, като отбора на Микроак успя да победи с резултат 4:3. През първата част мачът завърши при равен резултат, като и двата отбора имаха шансове за гол. През второто полувреме Микроак беше по-добър в завършващата фаза и се поздрави с победата. Статистика от срещата може да намерите тук

Последната среща беше между отборите на Черното Лале и Олимпик Ботевград. В началото на първото полувреме Олимпик Ботевград успя да си осигури комфортна преднина от два гола. В края на полувремето сърцатия отбор на Черното Лале върна един гол и остави интригата за втората част. Още с подновяването на срещата Милен Цеков изравни резултата. До края на мача отбора на Черното Лале направи пълен обрат. Краен резултат 4:2. Статистика от срещата може да намерите тук