Петък, 26 Април 2024, 21:06

С 9 гола на Мариан Китанов „Драгоман” разгроми „Искра” Искрец на минифутболната лига в Годеч

23 Февруари 2020, 17:36
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1266 1

Минифутболният ФК „Драгоман” победи с разгромното 10:4 отбора на „Искра” Искрец. Мачът от 11 кръг на зимната лига в Годеч започна с гол още в първата минута. Тогава точен бе Мариан Чавдаров Китанов след асистенция на Николай Зарков. В 19 минута Симеон Славков изравни за 1:1, но само 3 минути по-късно отново Китанов изведе тима си напред в резултата. Последваха нови три гола за „Драгоман” с което разликата набъбна до 5:1. Два от тях реализира Китанов, а един Михаил Георгиев. До края на срещата за „Искра” Искрец се разписаха Филип Йорданов и на два пъти Станислав Цветанов. За „Драгоман” пък Мариан Китанов заби още 5 гола за изразителната победа. С 4 асистенции се отличи Майк Мишев, а по две направиха Николай Зарков и играещия като вратар и в този мач Цветослав Димитров.

С общо 9-те си гола Китанов логично бе избран за „Играч на мача”.

За „Драгоман” участие взеха: Цветослав Димитров, Бойко Георгиев, Николай Зарков, Михаил Георгиев, Майк Мишев, Мариан Чавдаров Китанов.