Седмо място за момичетата до 13г. на ВК "Етрополе"

22 Юни 2019, 09:01
(1) (0)
Прочетена: 1391 1

В град Варна се проведе финалният турнир по волейбол за момичета до 13г. В надпреварата бяха допуснати,след изиграване на зоналните турнири,осемнадесет отбора .Отборите бяха разделени в четири групи по 6 отбора. Нашите момичета попаднаха в една група с отборите на Звезди, Любимец, Хебър, и Хан Аспарух. След три категорични победи и две загуби от Звезди и Любимец, етрополки се наредиха на трето място в групата, което им отрежда 7 място в крайното класиране. Малшанс им попречи да играят на супер финала-финалната шестица.Първите два отбора от трите групи се класират за супер финала.След като водеха с 17:9 срещу отбора на Любимец допуснаха обрат в срещата и загубиха спечелен мач, което им попречи да меря сили с петте най-добри отбора. За там се класираха отборите на Марица, Звезди, ЦПВК, Тони Спорт, ЦСКА и Любимец. Шампионът на България ще бъде ясен в понеделник, когато ще приключи надпреварата.
Въпреки, че не успяхме да влезнем във супер финала,може да отбележим едно много добро класиране за нашите момичета.