22 Септември 2011, 17:29
(0) (0)
Свят - Спорт
Прочетена: 1212 0

Барселона не успя да победи Валенсия и срещата между двата отбора от 5-ия кръг на Примера дивисион завърши 2:2. Така "прилепите" успяха да запазят преднината си в класирането, а Барса не успя да се възползва от новата грешка на основния си съперник Реал (Мадрид), който отново не успя да запише победа.

Ерик Абидал направи грешка и в 12-ата минута откри резултата, но в полза на Валенсия. За щастие на Гуардиола, само две минути по-късно Педро поправи грешката и изравни. В 17-ата минута гостите имаха претенции за дузпа след като Адил Рами спъна Лео Меси в наказателното поле, но 11-метров наказателен удар не беше отсъден.

В 23-ата минута Барселона за втори път изостана в резултата. Пабло Ернандес бе точен за 2:1.
Второто полувреме беше много силно за защитниците на домакинтие, които не допускаха Барселона да създаде особено опасни положения. В 77-ата минута все пак Сеск Фабрегас се разписа след асистенция на Лео Меси и Барса стигна поне до точка от тази среща.

Източник: btv.bg