Върколаците Лев Инс с победа и загуба в груповата фаза на ШЛ България

24 Октомври 2016, 16:53
(0) (0)
Прочетена: 1913 3

Тази събота на мини футболното игрище в Ботевград отборът на Върколаците Лев Инс бе домакин в първите мачове от група Е на Шампионска лига по мини футбол България. Отборът от Ботевград бе в група с отборите от Бургас и Благоевград.

В първата среща се изигра между съставите на домакина и Зона C Благоевград. Върколаците тотално доминираха по време на срещата и заслужено победиха с резултат 4:1. През първата част Иван Мишев успя да открие резултата за Върколаците, но до края на полувремето гостите успяха да изравнят. През втората част Върколаците решиха всичко в своя полза с безответни голове на Иван Мишев, Андрей Андреев и Весислав Димитров.

Втората среща бе между отборите на FC Words Бургас и Зона C, където отборът от Благоевград спечели с 3:4.

Последната среща бе между Върколаците и FC Words Бургас. Мачът започна отново силно за Върколаците, като те успяха първи да открият резултата с гол отново на Иван Мишев. Съперниците от Бургас се стегнаха и успяха да направят пълен обрат до 1:4. Те играха много затворено и Върколаците не успяха да обърнат резултата.

Така след трите изиграни срещи отборът от Ботевград заема второ място. Следващите мачове са в Благоевград тази събота.