Вместо купа отборът на СОУ "Хр.Ясенов" донесе бронзови медали

18 Май 2012, 20:15
(0) (0)
Прочетена: 2566 0

Дългоочакваната купа от футболния турнир в Тетевен не пристигна в Етрополе, но отборът на децата 5-7 клас постигна голям успех като зае престижното трето място и се окичи с бронзовите медали. В групата си „ясеновци” постигнаха убедителни победи с 14:0 срещу домакините от СОУ” Г.Бенковски” и с 2:0 срещу 101 СОУ София. За съжаление на нашите футболисти на полуфинала те претърпяха загуба от СОУ ”Найден Геров” Варна с 0:3. В другия полуфинал ОУ ”Васил Левски” Ловеч надигра 101 СОУ София с 3:0. На малкия финал етрополци биха за втори път представителите на София този път с 4:1 и така спечелиха бронзовите медали. На финала отборът на морската столица Варна победи трудно ловчанлий  с 2:1 и спечели титлата, а с това и правото да посети за два дни базата на Манчестър Юнайтед.