Събота, 27 Април 2024, 04:10

Юношите на "Балкан" с трета поредна победа, този път разгромиха "Струмска слава" (Радомир)

13 Април 2018, 07:30
(0) (0)
Прочетена: 1972 4

Юношите младша възраст на "Балкан" (Ботевград) сътвориха истинско голово шоу в днешната си среща срещу "Струмска слава" (Радомир). "Зелените" завоюваха трети пореден успех, след като разпиляха противника си с 8:1. Хеттрик за балканци отбеляза Роберто Петров. С два гола се отчете Илиян Бончовски, като единият от тях бе доста класно изпълнение с удар от 25 метра. За победителите веднъж се разписаха и Александър Йорданов, Иван Йончев и Димитър Дончев, който също вкара с далечен удар.

Като цяло интригата в срещата липсваше, отборът на "Балкан" бе по-добрият през всичките 90 минути, успя да материализира предимството си с доста попадения и заслужено продължава да побеждава наред.

Следващата седмица юношите на "Балкан" гостуват на ОФК "Елин Пелин". Двубоят ще се играе на 19 април (четвъртък) от 16:00ч.