Юношите с великолепна победа в София

13 Февруари 2017, 15:25
(0) (0)
Прочетена: 1600 0

В неделя юношите изиграха поредната си среща от държавното първенство. Момчетата от Етрополе бяха гости на бившите вече водачи в групата - отборът на Хектор. След великолепна игра етрополци поведоха с 2:0 гейма и както често се получава, последва леко отпускане. Домакините се възползваха и взеха следващия гейм. Силите обаче им стигнаха дотук, като в четвъртия гейм етрополските момчета не оставиха никакво съмнение в своето превъзходство и спечелиха мача с 3:1 гейма.

След тази победа отборът на Етрополе оглави временното класиране в група Б-1. До края на редовния сезон им остават още две срещи като домакини на Пирдоп и гости на септември. В случай, че успеят да запазят лидерската си позиция, заедно с втория отбор ще играят във финалната четворка с първия и втория от група Б-2. Първите два тима от финалната четворка продължават пътя към държавните финали.
Финалният турнир ще се проведе от 3 до 5 март Домакинството още не е уточнено, но при класиране на отбора на Етрополе, вероятността за домакинство е твърде вероятна.