Загуба за Чавдар при гостуването им в Кюстендил

8 Септември 2019, 17:50
(0) (0)
Прочетена: 1460 19

Загуба с 0:2 допусна мъжкият отбор на Чавдар Етрополе в мач от 6-ти кръг на първенството в Югозападната Трета лига при гостуването си на ФК "Кюстендил" гр.Кюстендил в събота 7 септември, който се игра на стадион "Осогово" в подножието на едноименната планина.
Етрополската формация все още не успява да намери най-точния вариант на състав от началото на първенството в групата и показва колеблива игра в изиграните до сега срещи. От шест мача са допуснали три загуби и то при гостуванията си в Самоков, Сливница и Кюстендил.
Отборът на домакините успява да поведе с един гол преднина в средата на първата част след изпълнение на статично положение, топката попада във вратата на Чавдар. До края на първото полувреме няма промяна в головата сметка на отборите.
След почивката положението на терена не се променя съществено и към края на срещата се стига и до втори точен удар за Кюстендил с което се оформя и крайното 2:0 в тяхна полза.
Доста интересна ще е срещата в следващия кръг, когато в Етрополе ще гостува отборът на Оборище Панагюрище, тъй като някои от настоящите им футболисти са доскорошни такива на Чавдар. Мачът е с начален час 17.00ч.