Железница нанесе първа загуба на ФК Драгоман на турнира Витоша Къп

8 Август 2020, 18:05
(0) (0)
Драгоман - Спорт
Прочетена: 1183 0

В третия и последен мач от груповата фаза на турнира „Витоша Къп”, отборът на „Драгоман” допусна загуба от домакините ФК „Железница” с 1:3. Мачът бе директен спор за първото място в предварителна група”В”. След загубата „Драгоман” остава на второ място и на четвъртфиналите идната седмица по всяка вероятност ще играе с втория тим на „Витоша” Бистрица, състезаващ се в столичната четвърта дивизия.

Резултата откриха домакините с попадение на Виктор Борисов Младенов. Равенството възстанови Димитър Йорданов, а малко след това „Драгоман” остана с човек по-малко. От игра бе изгонен Мирослав Иванов. При резултат 1:1 двата тима се оттеглиха на почивка.

През второто полувреме „Железница” стигна до победата с голове на Десислав Аризанов и Владислав Шумантов.
Мачът на „Драгоман” от четвъртфиналите е на 16 август /неделя/ от 11:00 часа.

Състав на ФК „Драгоман”: Даниел Димитров, Асен Георгиев, Евгени Борисов, Ангел Нацков /к/, Васил Борисов, Николай Зарков, Мирослав Иванов /ч.к./ Димитър Йорданов, Павел Петров, Михайл Георгиев, Димитър Иванов. Треньор: Найден Спасов.