Петък, 29 Март 2024, 09:02

10-годишният Радослав Николаев от Ботевград стана шампион на международен турнир по кикбокс в Сърбия

12 Декември 2022, 16:22
(5) (1)
Прочетена: 2259 12

Спортен клуб “Тигрите” взе участие в силен международен турнир Balkan-Fighters в Ниш, Сърбия.

10-годишният Радослав Николаев от Ботевград, стана шампион при най-малките, като спечели по категоричен начин трите си двубоя. Той взе Купа за най-добър боец, както и златен медал.

16-годишният Лазар Петков от Правец се класира на финал, като той не успя да преодолее своя силен опонент и грабна сребърния медал.

Треньор на Спортен клуб “Тигрите” - Ботевград и Правец бе Тодор Николов.

Ключови думи: СК "Тигрите"